| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 83.245 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 157 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 410 cm |
| Lengte | 750 cm |
| Breedte | 225 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S12V 2.3 352 H2
35S16 L2H2 automaat E6 | 3500kg Trekgewicht
35S14V 2.3 352 L2H2
35S14V 2.3 L2H2 MET 3500 KG Trekvermogen
35S16 Automaat L3H2 160PK Airco Camera Parkeersensoren 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35S14V 2.3 352L H2
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!