| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 3.400 km |
| Brandstof | Diesel |
| Wegenbelasting | € 77 |
| BTW Marge | BTW |
| Kenteken | VSV-17-Z |
| Datum eerste toelating | 2022-07-27 |
| Kleur | Wit |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 175 kg |
| Gewicht | 3.325 kg |
| Lengte | 768 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 300 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S14 3.0L CNG Zijdeur Koelwagen Thermo King V-300 MAX Airco Cruise Camera Euro6 Bakwagen Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkoffer Airco Cruise control
35S11D
35C14
35C21
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!