| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 31.630 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Kipper |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 2021-04-26 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 645 cm |
| Breedte | 212 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S11D
35S11D 2.3
35C14 Dubbel Cabine Open Laadbak met Kist Dubbellucht 3,5t Trekhaak Airco Cruise Euro6 Pritsche Pickup Open Box Airco Trekhaak Cruise control
35C14 Kipper met Kist Dubbel Cabine 3,5t Trekhaak Dubbellucht Airco Cruise Euro6 Tipper Benne Kieper Airco Trekhaak Cruise control
50C15
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!