| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 60.894 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 09-12-2022 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | 53-BSG-3 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2019-07-25 |
| Datum deel 1a | 2021-11-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 8.6 |
| Verbruik stad | 9.7 |
| Verbruik snelweg | 8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 3.187 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 4.013 kg |
| Wielbasis | 510 cm |
| Lengte | 1.176 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Hoogte | 400 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 7.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 227 gram per kilometer |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2019 |
| Model tot | 2019 |
35S16 2.3
35S16 Automaat L3H2 160PK Airco Camera Parkeersensoren 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35S16 Automaat L3H2 160PK Airco Camera Parkeersensoren 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco
35C14 D'Hollandia Laadklep Dubbellucht 140PK Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!