| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 17.046 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JDS-33-F |
| Datum eerste toelating | 2025-03-25 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.598 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 660 kg |
| Gewicht | 2.010 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Lengte | 483 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.670 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.010 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 265 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 38 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.3 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2024-06-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.4i GDI Business Edition
1.6 T-GDI PHEV Premium Adaptive cruise Climate Leder+Stoelventilatie/-verwarming Stuurverwarming Apple/ Android
1.6 T-GDI HEV Premium Sky 7p. - Automaat - Leder - Navi - Org.NL
1.6 T-GDI HEV Premium Sky 7pers. 360° I
1.6 T-GDI HEV 5P AWD PREMIUM SKY AUT.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!