| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
62.150
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 71 – € 78 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-943-LR |
| Datum eerste toelating | 2020-12-30 |
| Datum deel 1a | 2020-12-30 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (TRY) |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Gewicht | 1.660 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 418 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 300 kg |
| Koppel | 395 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.6 seconden |
| Actieradius | 484 km |
| Actieradius elektrisch | 484 km |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
EV Fashion 64 kWh (3-Fase) {SOH-100%}
1.0 T-GDI i-Drive | 1e eigenaar | Cruise control |
1.6 GDI HEV Fashion Automaat Clima Navigatie Carplay Head Up Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
EV 64kWh 204pk SOH 100% Leer Premium Schuif-/Kanteldak Warmtepomp Head-Up Display Apple Carplay Android Navi Camera Elektr.Stoelen+Leer+Verwarmd+Gekoeld Adaptive Cruise/Stop&Go Zelfsturend Multimedia Forward-Collision-Avoidance-Assist (FCA)Led Keyless DAB
EV Comfort 64 kWh
BWJ 2021 EV Premium Sky 64 kWh 204 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!