| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.201 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JHB-02-P |
| Datum eerste toelating | 2023-06-07 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (TRY) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 998 cc |
| Laadvermogen | 474 kg |
| Gewicht | 1.242 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Lengte | 421 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.716 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 133 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2023-00-00 |
EV Fashion 64 kWh (3-Fase) {SOH-100%}
1.0 T-GDI i-Drive | 1e eigenaar | Cruise control |
1.6 GDI HEV Fashion Automaat Clima Navigatie Carplay Head Up Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
EV 64kWh 204pk SOH 100% Leer Premium Schuif-/Kanteldak Warmtepomp Head-Up Display Apple Carplay Android Navi Camera Elektr.Stoelen+Leer+Verwarmd+Gekoeld Adaptive Cruise/Stop&Go Zelfsturend Multimedia Forward-Collision-Avoidance-Assist (FCA)Led Keyless DAB
EV Comfort 64 kWh
EV Fashion 64kWh (96%SOH) Warmtepomp
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!