| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
65.831
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Wegenbelasting | € 20 – € 22 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-437-ZN |
| Datum eerste toelating | 2021-09-17 |
| Datum deel 1a | 2021-09-17 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (T9Y) |
| Bekleding interieur | Skai |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 468 kg |
| Gewicht | 1.502 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 447 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.970 kg |
| Koppel | 295 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Actieradius | 294 km |
| Actieradius elektrisch | 294 km |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
1.6 GDi Blue Drive Premium | Leder | Schuifdak | Carplay
Premium EV Aut-
1.6 GDi
Premium EV Aut-
1.6 GDi First Edition
Premium EV 28 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!