| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 38-199 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Atlas White Solid (SAW) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 168 kW / 228 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 300 cm |
| Koppel | 350 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.5 seconden |
| Actieradius | 515 km |
| Actieradius elektrisch | 515 km |
| Model van | 2021-00-00 |
Lounge 73kWh
Style 77.4 kWh
Connect+ 73kWh
Connect+ 77.4 kWh *97% SOH* Half LEDER | Full LED | NAVI -2e PINKSTERDAG OPEN!-
Connect 77.4 kWh
Connect+ AWD 73kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!