| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 43.528 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-23 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 62 kW / 84 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.197 cc |
| Wielbasis | 258 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 118 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 119 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.1 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2023-00-00 |
1.2i i-Motion 109.866KM! BJ. 2014 Airco
1.0 T-GDI Comfort
1.0 T-GDI Comfort Clima Carplay Navigatie Cruise Control 1e Eigenaar Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
1.0 T-GDI Comfort-
1.0 T-GDI Comfort | Trekhaak | Caplay | Camera |
T-GDI Comfort Smart 100PK / Origineel NL / Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!