| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 27.322 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 31 – € 33 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFS-91-H |
| Datum eerste toelating | 2021-11-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donkergrijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 49 kW / 67 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 998 cc |
| Gewicht | 899 kg |
| Wielbasis | 24 cm |
| Lengte | 367 cm |
| Breedte | 168 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Topsnelheid | 156 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 15 seconden |
1.0i i-Motion Comfort
1.0i i-Motion Comfort
1.0i i-Motion Comfort | Climate, Cruise, 13'' LMV, Radio CD, El. Ramen| NAP | 2e Eigenaar |
1.0i Comfort NAP! Airco Cruise Control Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
1.0i Comfort 5drs Airco Cruise Control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!