| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
142.271
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 80 |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-072-TL |
| Datum eerste toelating | 2018-11-22 |
| Datum deel 1a | 2018-11-22 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 9.1 |
| Verbruik stad | 9.9 |
| Verbruik snelweg | 8.6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.465 kg |
| Gewicht | 2.607 kg |
| Wielbasis | 280 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 4.072 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 239 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 132 km/u |
Mitsubishi 3C13 Kipper Airco Trekhaak 25000KM BPM VRIJ
Mitsubishi 3C13 Kipper Airco Trekhaak 30000KM BPM VRIJ
3C15 Bakwagen-Laadklep
3C15 3.0 MT BAKWAGEN 3400 WB 1000 KG LAADKLEP NIEUW en BPM VRIJ
350L 2.2 TDCI Ambiente EF
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!