-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 14 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-05-25 |
| Datum deel 1a | 2025-05-25 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.7 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 171 kW / 232 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Laadvermogen | 1.196 kg |
| Gewicht | 2.029 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.225 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 205 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Model van | 2024-08-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
300 2.0 TDCI L2H1 automaat camera navi 130PK airco cruise
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend Dubbele Cabine
320 2.0 TDCI 170pk, L2, DC, Dubbel Cabine, Automaat, Camera, LED.
2.0 TDCI L2H1 AUTOMAAT 136PK JB- EDITION / FULL BLACK / APPLE CARPLAY / 3- ZITS / MY2024 / VOORRAAD LEVERBAAR
300 2.0 TDCI L2H1 AUTOMAAT 136PK JB- EDITION / FULL BLACK / APPLE CARPLAY / 3- ZITS / MY2024 / DIRECT RIJDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!