-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 26.167 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 25-807 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-02-07 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 1.1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 171 kW / 232 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Laadvermogen | 1.246 kg |
| Gewicht | 1.979 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.225 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 37 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Actieradius elektrisch | 54 km |
| Model van | 2023-00-00 |
300 2.0 TDCI L2H1 automaat camera navi 130PK airco cruise
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend Dubbele Cabine
320 2.0 TDCI 170pk, L2, DC, Dubbel Cabine, Automaat, Camera, LED.
2.0 TDCI L2H1 AUTOMAAT 136PK JB- EDITION / FULL BLACK / APPLE CARPLAY / 3- ZITS / MY2024 / VOORRAAD LEVERBAAR
300 2.0 TDCI L2H1 AUTOMAAT 136PK JB- EDITION / FULL BLACK / APPLE CARPLAY / 3- ZITS / MY2024 / DIRECT RIJDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!