-
- Aanbod
- Ford
- Transit Custom
- Ford Transit Custom
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
187.578
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | VGH-31-N |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-06-30 |
| Datum deel 1a | 2020-06-30 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 6.9 |
| Verbruik snelweg | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.116 kg |
| Gewicht | 1.884 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 512 cm |
| Breedte | 203 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 214 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2023-07-00 |
320 2.0 TDCI Euro 6 ST Line Aut-
340 2.0 TDCI L2H2 Trend MHEV
2.0 TDCI 130PK L1H1 Trend / Trekhaak / Sync 3 / Voorruit verwarming
2.0
2.0
320 2.0 TDCI 130PK L2H1 Trend
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!