-
- Aanbod
- Ford
- Transit Connect
- Ford Transit Connect
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
48.765
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VZB-50-V |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-10-12 |
| Datum deel 1a | 2023-10-12 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 960 kg |
| Gewicht | 1.541 kg |
| Wielbasis | 306 cm |
| Lengte | 486 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.501 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.390 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 160 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2020-10-00 |
| Model tot | 2024-04-00 |
1.6 TDCI L1 Airco 3-zits Camera Trekhaak NAP
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ TREKHAAK/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 EcoBlue L2 EURO 6
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ ORIGINEEL AUDIO/ PARKEERSENSOREN/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 TDCI L2 101PK 2017 3 PERSOONS TOPSTAAT 1e EIGENAAR
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!