-
- Aanbod
- Ford
- Transit Connect
- Ford Transit Connect
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 101.823 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | D-23-410 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-01-11 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.500 cc |
| Laadvermogen | 637 kg |
| Gewicht | 1.653 kg |
| Lengte | 483 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.290 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ TREKHAAK/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 EcoBlue L2 EURO 6
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ ORIGINEEL AUDIO/ PARKEERSENSOREN/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 TDCI L2 101PK 2017 3 PERSOONS TOPSTAAT 1e EIGENAAR
1.5 EcoBlue Automaat! Airco! Cruise!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!