-
- Aanbod
- Ford
- Transit Connect
- Ford Transit Connect
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
123.179
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | VX-227-H |
| Datum eerste toelating | 2016-07-08 |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 586 kg |
| Gewicht | 1.444 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Lengte | 442 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.5 TDCI L1 Airco 101 pk Cruise Euro 6
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ NAVIGATIE/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AUTOMAAT AIRCO/ BIJRJDERSBANK/ RVS IMPERIAAL
1.5 EcoBlue Airco 99 pk Cruise Euro 6
1.5 TDCI 74KW 100PK L2 MAXI EURO 6 AIRCO/ CRUISE CONTROL/ TREKHAAK/ 100% DEALERONDERHOUDEN
1.5 EcoBlue L2 EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!