-
- Aanbod
- Ford
- Transit Connect
- Ford Transit Connect
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 88.493 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK geldig tot | 31-07-2026 |
| Wegenbelasting | € 49 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | V-18-PGV |
| Datum eerste toelating | 2020-07-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 820 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.560 kg |
| Wielbasis | 306 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.380 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Asconfiguratie | 4x2 |
1.5
1.5
1.5
350 2.0 TDCI 130pk Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
350 2.0 TDCI 130pk E6 Bakwagen met achterdeuren 2 Persoons 12-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!