| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Tellerstand | 157.192 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Kenteken | VVP-69-S |
| Datum eerste toelating | 2012-12-20 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.198 cc |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
350 2.0 TDCI L3H1 DC 7 persoons pickup / vaste prijs rijklaar € 18.950 ex btw
350 2.0 TDCI 131pk L3 AWD 4x4 Pick-up | Trekhaak 2800KG | 3.66m laadbak | Airco | Cruise | Bluetooth | 1179KG laden
Dubbele Cabine Pick-Up 310 2.0 TDCI 96kW 130PK L2H1 Ambiente
2.2 TDCi XLT Supercab 3.55 NL-Auto!!
3.2Tdci 200Pk | Super Cab | Wildtrak | Achteruitrijcamera | Rollertop | Trekhaak | 18''
160PK 2.2 TDCi Automaat Limited Supercab Trekhaak Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Euro6 Pickup Airco Trekhaak Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!