| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
73.944
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPD-88-X |
| Datum eerste toelating | 2022-03-17 |
| Datum deel 1a | 2022-03-17 |
| Kleur | Geel |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 7.6 |
| Verbruik snelweg | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 95 kW / 129 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Wielbasis | 375 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 182 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
1.6 TDCI L2 H1 Trend Airco, -3 persoons - al va 139, - pmnd
1.6 TDCI L2H1 Trend - Navi, Camera, Airco, 3 Pers, Grijs Kenteken
300 2.0 TDCI L2-H1 Trend -NAVI-PDC-DAB-
Trend
E-Tourneo Limited 44 kWh
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!