| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 69.161 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPH-89-K |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-03-22 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.271 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.229 kg |
| Wielbasis | 390 cm |
| Lengte | 693 cm |
| Breedte | 221 cm |
| Hoogte | 325 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-08-00 |
| Model tot | 2022-11-00 |
350 2.0 TDCI 130pk Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
350 2.0 TDCI 130pk E6 Bakwagen met achterdeuren 2 Persoons 12-2020
350 2.0 TDCI 130pk Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
350 2.0 TDCI L4H1 Trend EX.BTW
2.0TDCI Bakwagen Laadklep Euro 6!
350 2.0 TDCI BAKWAGEN / LAADKLEP
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!