| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 13 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 5 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-04-24 |
| Datum deel 1a | 2025-04-24 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.7 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 2.488 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.079 kg |
| Gewicht | 2.221 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 205 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Model van | 2025-05-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
8-persoons 300 2.2 TDCI 155 PK L1H1 Titanium
2.0 TDCI 110PK, L1H1, Airco, Combi-9 Persoons,
2.0 TDCI 110PK, L1H1, Airco, Combi-9 Persoons,
320 1.0 EcoBoost hybride / L1H1 PHEV Trend 9 persoons / € 35.950 incl btw bpm
1.0 EcoBoost Hybride Automaat L1H1 9 Persoons Personenbus Euro6 Prijs INCL BTW/BPM Airco | Cruisecontrol | LED
2.5 PHEV 233pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!