| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 224.623 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Semi-automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JKD-76-G |
| Datum eerste toelating | 2023-06-20 |
| Datum deel 1a | 2023-06-20 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Laadvermogen | 548 kg |
| Gewicht | 1.778 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Breedte | 218 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.326 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.560 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10 seconden |
| Actieradius | 1000 km |
| Actieradius elektrisch | 56 km |
1.5 Trend CAMERA TREKHAAK ECC NAVIGATIE LM CRUISE.
1.5 Titanium 7persoons**Camera*Trekhaak*
1.5 Titanium 7p.
1.5 ST-Line 7p. Adaptief|Memory|Stoelverw|Vol!
1.5 ST-Line 7p. | Camera | CarPlay | Stoelverwarming | Cruise Control | Elek. Stoelverstelling | Navigatie |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!