| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 74 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Kleur | Geel |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 206 kW / 280 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.261 cc |
| Laadvermogen | 980 kg |
| Gewicht | 2.520 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 535 cm |
| Breedte | 221 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 697 Nm |
| CO2-uitstoot | 143 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2025-00-00 |
1.6 TDCI L2 H1 Trend Airco, -3 persoons - al va 139, - pmnd
1.6 TDCI L2H1 Trend - Navi, Camera, Airco, 3 Pers, Grijs Kenteken
Trend
E-Tourneo Limited 44 kWh
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
340 L2H1 Sport 64 kWh | 2x Schuifdeur | 19 inch
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!