| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 67.779 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 33-792 |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-16 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 10.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 154 kW / 209 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.996 cc |
| Laadvermogen | 1.156 kg |
| Gewicht | 2.074 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.230 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 278 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2022-00-00 |
2.0 EcoBlue Stormtrak
2.0 EcoBlue Wildtrak Supercab
2.0 EcoBlue Wildtrak Dubbele Cabine
2.0 EcoBlue Wildtrak Supercab
2.0 EcoBlue Wildtrak Double Cab
2.0 Super Cab EcoBlue XLT
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!