| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 65.939 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 45-33 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-14 |
| Kleur | Magnetic, C/L- Tire/Salerno/Generic (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.4 |
| Verbruik stad | 5.2 |
| Verbruik snelweg | 3.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 114 kW / 155 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Wielbasis | 2.588 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 99 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 205 km/u |
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X | Carplay |
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line CarPlay B&O
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X Clima|Navi|Camera|Virtual|Winterpack|Nap!!
1.0 EcoBoost Hybrid Titanium
1.0 EcoBoost 125Pk ST-Line Automaat
1.0 EcoBoost Titanium Navigation Pack / Automaat / Origineel NL
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!