| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
21.294
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-551-PK |
| Datum eerste toelating | 2024-05-31 |
| Datum deel 1a | 2024-05-31 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 91 kW / 124 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 562 kg |
| Gewicht | 1.273 kg |
| Wielbasis | 259 cm |
| Lengte | 421 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 900 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 170 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 191 km/u |
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line | Carplay| Navigatie |
1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X
1.0 EcoBoost 125pk MHEV Titanium
1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line |
1.0 EcoBoost Connected | 47.500km NAP | Carplay |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!