| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand | 317.935 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| APK bij aflevering | ja |
| Wegenbelasting | € 158 – € 169 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 8-SGD-51 |
| Datum eerste toelating | 2013-09-26 |
| Datum deel 1a | 2013-09-26 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 874 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.631 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 482 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.505 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.1 seconden |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2010-04 |
| Model tot | 2013-08 |
1.6 SCTi Platinum 7p. LEDER / PANODAK / XENON
1.5 Titanium
1.5 Trend
2.0 241PK Titanium 7Zits|AUTOMAAT|WINTERPACK|Nw prijs € 61000.-
2.0 Titanium 7 Persoons 241pk Automaat Dealer O.H.
2.5 Hybrid Titanium
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!