| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
93.857
km
|
| Brandstof | LPG G3 |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 22-10-2026 |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VLD-07-Z |
| Datum eerste toelating | 2021-10-02 |
| Datum deel 1a | 2021-10-02 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Dark Slate |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 298 kW / 405 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.490 cc |
| Aantal versnellingen | 10 |
| Wielbasis | 372 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.0 ECOBOOST HYBRIDE AUT. 125PK ST-LINE X LED HALF-LEER NAVI CAMERA ECC-AIRCO LMV PDC
2.2 TDCi
2.5 PHEV AUT. ST-LINE PANO-DAK LED NAVI CAMERA CARPLAY B&O HEAD-UP-DISPLAY
2.5 PHEV 224PK AUT. ST-LINE X PANO-DAK TREKHAAK NAVI CAMERA CARPLAY WINTER-PAKKET PDC
2.2 TDCi AUTOMAAT 3500KG TREKVERMOGEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!