| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
35.963
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VXF-76-N |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-07-12 |
| Datum deel 1a | 2023-07-12 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 951 kg |
| Gewicht | 2.549 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Hoogte | 256 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Koppel | 430 Nm |
| Actieradius | 256 km |
| Actieradius elektrisch | 256 km |
| Model van | 2022-02-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
390 L2H2 68 kWh l AIRCO l CAMERA l CARPLAY l NAVI
68kWh 184PK
390 (3500 kg) L2H2 Trend 68 kWh
L2H2 Trend 68 kWh
L3H2 68 kWh l DUBBEL CABINE l 2X SCHUIFDEUR l 360 CAMERA l PARKEERHULP
350 L2H2 Trend 68 kWh PB Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!