| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 181.500 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-08-09 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.008 kg |
| Gewicht | 1.952 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Lengte | 535 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.960 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.6 MJ L2H1 122PK Trekhaak/PDC/Navigatie
2.0 MultiJet L1H1
1.6 MJ L2H1 SX
1.6 MJ L2H1 Basis
1.6 MJ EcoJet L2H1
1.6 MJ 145 pk L2H1 SX Navi, Airco,
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!