| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
81.265
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VBZ-81-X |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-10-03 |
| Datum deel 1a | 2019-10-03 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grey |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Verbruik stad | 7 |
| Verbruik snelweg | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.288 kg |
| Gewicht | 1.772 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 518 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.060 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-07-00 |
| Model tot | 2019-10-00 |
1.6 MJ 125 pk L2 DC Dubbel Cabine EXPORT ONLY Airco/ Android/ Camera/ Imperiaal
2.0 MultiJet 145PK L2 EURO 6
1.6 MJ EcoJet L2H1
2.0MultiJet 145PK Lang Dubbele Cabine | Euro 6
2.0 MultiJet 145pk L2H1 D.C. Business Pro Airco/Navi 11-2021
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!