| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
127.775
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 52 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-740-GV |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-05-22 |
| Datum deel 1a | 2017-09-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.250 kg |
| Gewicht | 1.700 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 170 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-07-00 |
| Model tot | 2019-10-00 |
1.6 MJ L2H1 122PK Trekhaak/PDC/Navigatie
1.6 L1H1 SX*145PK*NAVI*A/C*CRUISE*3PERS*CAMERA*TEL
1.6 MJ L2H1 Basis
2.0 MultiJet L1H1
1.6 MJ L2H1 SX
1.6 MJ 145 pk L2H1 SX Navi, Airco,
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!