| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 37.698 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 925 kg |
| Gewicht | 1.835 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.760 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.0 MultiJet 128 pk L2H1 SX Airco
177pk Automaat L2H1 Trekhaak 177PK LED Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren LM Velgen Euro6 L2 Airco Trekhaak Cruise control
2.0 MultiJet L2 H1
2.0 144 PK MultiJet DC 6-Persoons Business Pro Navi A.camera L3
1.5 MULTIJET 120PK COMPACT BUSINESS
1.5 MULTIJET 120PK NAVIGATIE AIRCO
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!