| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 700 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Carrosserie | Open laadbak dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | A-56-403 |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Datum eerste toelating | 2024-02-24 |
| Datum deel 1a | 2018-06-27 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Verbruik stad | 6.7 |
| Verbruik snelweg | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.187 cc |
| Laadvermogen | 850 kg |
| Gewicht | 2.650 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 669 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 236 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 163 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2016-07-00 |
| Model tot | 2019-07-00 |
2.2 Mjet 140 pk Dubbel Cabine 7p Black&White
3.0 CNG NATURAL POWER 100KW 136PK L4H2 MAXI 3e versnelling niet goed AIRCO/ NAVIGATIE/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
30 2.0 MultiJet L1H1 | 3 Zitplaatsen | Bluetooth | Elektrische Ramen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!