| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
90.779
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Semi-automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| APK geldig tot | 22-01-2024 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 51 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | VT-003-D |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2016-01-21 |
| Datum deel 1a | 2016-01-21 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 8 |
| Verbruik snelweg | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 1.350 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.950 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 649 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 276 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 180 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2014-07 |
| Model tot | 2016-07 |
30 2.3 MultiJet L1H1
2.0 MultiJet L2H2 EURO 6
2.3 MJ 140PK Automaat L3H2 EURO 6
2.3 MultiJet L2 H2 Airco Navigatie Camera
33 2.3 MultiJet L2H2 automaat MARGE btw vrij
30 2.2 MultiJet 120pk L2H2 Airco/PDC 02-2023
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!