| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
35.619
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VJK-97-K |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-15 |
| Datum deel 1a | 2021-02-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Verbruik stad | 7 |
| Verbruik snelweg | 6.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 980 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.060 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 554 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 236 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-06-00 |
| Model tot | 2021-06-00 |
30 2.3 MultiJet L1H1
2.0 MultiJet L2H2 EURO 6
2.3 MJ 140PK Automaat L3H2 EURO 6
2.3 MultiJet L2 H2 Airco Navigatie Camera
33 2.3 MultiJet L2H2 automaat MARGE btw vrij
30 2.2 MultiJet 120pk L2H2 Airco/PDC 02-2023
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!