| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
135.263
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VTJ-27-L |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-01-25 |
| Datum deel 1a | 2023-01-25 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Verbruik gemiddeld | 8.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 1.230 kg |
| Gewicht | 2.110 kg |
| Wielbasis | 404 cm |
| Lengte | 613 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 252 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.340 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 217 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 143 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2021-06-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
35 3.0 CNG L2H1*MARGE*CLIMA*NAVI*HAAK*2XSCHUIF*
35 3.0 L2H2**CNG**CAMERA*CRUISE*NAVI*HAAK**TEL*ECC
35 2.3 149 PK MULTIJET L3H2 EURO 6
30 2.2 MultiJet L2H2
/Peugeot Boxer HDI 140Pk L4H2 Airco Navi PDC Cruise control Achteruitrijcamera
30 2.3 MJ
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!