| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 85.033 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-33-PHF |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2022-05-16 |
| Datum deel 1a | 2026-04-02 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Laadvermogen | 982 kg |
| Gewicht | 2.058 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 541 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 212 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 159 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
35 3.0 CNG L2H1*MARGE*CLIMA*NAVI*HAAK*2XSCHUIF*
35 3.0 L2H2**CNG**CAMERA*CRUISE*NAVI*HAAK**TEL*ECC
35 2.3 149 PK MULTIJET L3H2 EURO 6
30 2.2 MultiJet L2H2
/Peugeot Boxer HDI 140Pk L4H2 Airco Navi PDC Cruise control Achteruitrijcamera
30 2.3 MJ
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!