| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 2 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-58-LTS |
| Datum eerste toelating | 2024-11-27 |
| Datum deel 1a | 2024-11-27 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.184 cc |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2024-00-00 |
Koelbus 35 2.3MJ L3H2 130PK
L2H2 CAMPER
2.2 MultiJet 140 S&S L3H2 3.5t 140pk
3.0 CNG NATURAL POWER 100KW 136PK L4H2 MAXI 3e versnelling niet goed AIRCO/ NAVIGATIE/ CAMERA/ 100% DEALERONDERHOUDEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!