| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Tellerstand | 147.136 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 59 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VF-783-K |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2005-09-21 |
| Datum deel 1a | 2013-08-20 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 9.8 |
| Verbruik stad | 12.4 |
| Verbruik snelweg | 8.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 94 kW / 128 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.800 cc |
| Laadvermogen | 1.265 kg |
| Gewicht | 2.235 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2002-00-00 |
| Model tot | 2006-00-00 |
2.3
35 3.0 L2H2**CNG**CAMERA*CRUISE*NAVI*HAAK**TEL*ECC
35H 2.3 MultiJet L2H1 DC
2.2
35 2.2 MultiJet L3H2
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!