| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 25.427 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JBG-41-K |
| Datum eerste toelating | 2022-09-29 |
| Datum deel 1a | 2025-08-08 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.265 kg |
| Wielbasis | 257 cm |
| Lengte | 426 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 159 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 190 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 143 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.7 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2021-10-00 |
| Model tot | 2022-03-00 |
1.4 Turbo MultiAir Lounge KEYLESS PDC LEER
1.4 Turbo MultiAir Business Navigatie Climate/control Stoelverwarming
1.4 Turbo MultiAir PopStar
1.4 Turbo MultiAir Lounge
1.0 GSE Lounge
1.0 GSE Sport
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!