| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 19.905 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 18 – € 20 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | HK-56 |
| Datum eerste toelating | 2023-10-12 |
| Kleur | Roze |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 87 kW / 118 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 400 kg |
| Gewicht | 1.400 kg |
| Wielbasis | 232 cm |
| Lengte | 363 cm |
| Breedte | 168 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.800 kg |
| Koppel | 220 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 135 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.5 seconden |
| Actieradius | 308 km |
| Actieradius elektrisch | 308 km |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!