| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.797 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 21 % |
| Wegenbelasting | € 46 – € 51 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | TF-597-V |
| Datum eerste toelating | 2015-03-25 |
| Datum deel 1a | 2019-01-18 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 83 kW / 113 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 416 kg |
| Gewicht | 1.285 kg |
| Wielbasis | 230 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.701 kg |
| Koppel | 200 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Model van | 2007-00-00 |
| Model tot | 2016-00-00 |
24kwh PANO-DAK LEDER
Action 24 kWh | AIRCO | SOH: 100% | *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!*
Icon 42 kWh DEALER OND EERSTE EIG.
Urban 42 kWh | CARPLAY | AIRCO | CRUISE | SOH: 96% | *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!*
Icon EV 42kWh 118pk AUTOMAAT
Icon 42 kWh | CARPLAY | ECC | VELGEN *BEVRIJDINGSDAG 05 mei OPEN!*
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!