| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
188.495
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 139 – € 146 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RN-559-L |
| Datum eerste toelating | 2018-01-20 |
| Datum deel 1a | 2018-01-20 |
| Kleur | Metallic of parelmoerlak platinium grey |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Leer claudia |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 3.8 |
| Verbruik stad | 4.4 |
| Verbruik snelweg | 3.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.560 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 1.265 kg |
| Wielbasis | 261 cm |
| Lengte | 428 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.550 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 100 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2018-00-00 |
Crossback 1.2 PureTech Business CAMERA NAVI LMECC CRUISE.
1.2 PureTech Performance Line
Crossback 1.6 THP Business
225pk E-Tense Performance Line+ (Camera - LED Matrix - Adaptieve Cruise Controle - Keyless Entry - 19"- Automatische Airco - Navigatie - Apple Carplay)
1.6 PureTech Performance Line
E-Tense Plug-in Hybride Rivoli Cross Volle uitvoering! Led Leder Camera Carplay Adaptive cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!