| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
68.530
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 31 – € 33 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | KH-206-L |
| Datum eerste toelating | 2016-09-30 |
| Datum deel 1a | 2016-09-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.3 |
| Verbruik stad | 5.1 |
| Verbruik snelweg | 3.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 60 kW / 82 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 562 kg |
| Gewicht | 949 kg |
| Wielbasis | 246 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.511 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 99 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.3 seconden |
1.6 BlueHDi Business
BWJ 2017 1.2 82 PK So Chic
1.2 PureTech So Chic Automaat Cruise control Climate control Navigatie
PT82 So Chic | Navigatie | Climate control | Parkeersensoren | Cruise Control |
1.2 PureTech So Chic / Aut / NL-auto / Nieuwe Riem
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!