-
- Aanbod
- Dodge
- Ram Pick-Up
- Dodge Ram Pick-Up
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 12 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-14 |
| Datum deel 1a | 2025-11-19 |
| Kleur | Donker zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 12.8 |
| Verbruik stad | 18.1 |
| Verbruik snelweg | 9.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 309 kW / 420 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.000 cc |
| Wielbasis | 356 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 636 Nm |
| Tankinhoud | 98 liter |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Limited | Desert Storm Edition 1ste eigenaar | Dealer onderhouden | Prins LPG | Bullbar
5.7 V8 4x4 Widebody Limited Night NL-AUTO
1500 5.7 V8 4x4 Crew Cab Limited Longhorn Full Option
5.7 V8 Hemi 4x4 Crew Cab Sport
Laramie full spec. luchtvering, pano, pass.scherm
Laramie full spec. luchtvering, pano, pass.scherm
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!