-
- Aanbod
- Dodge
- Ram Pick-Up
- Dodge Ram Pick-Up
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 100 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 89 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | CU-MM |
| Datum eerste toelating | 2026-01-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 316 kW / 430 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 6.700 cc |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 14.391 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 1462 Nm |
Limited | Desert Storm Edition 1ste eigenaar | Dealer onderhouden | Prins LPG | Bullbar
5.7 V8 4x4 Widebody Limited Night NL-AUTO
1500 5.7 V8 4x4 Crew Cab Limited Longhorn Full Option
5.7 V8 Hemi 4x4 Crew Cab Sport
Laramie full spec. luchtvering, pano, pass.scherm
Laramie full spec. luchtvering, pano, pass.scherm
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!