| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 20 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Overig |
| BTW Marge | BTW |
| Kenteken | DU-SA-99 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 302 kW / 411 pk |
|---|---|
| Gewicht | 3.050 kg |
| Koppel | 1458 Nm |
1500 pick up 4x4 Crew Cab Laramie Night bomvol V8 LPG
2500 | Power wagon | 6.7L Cummins |
| FORD F-150 | GMC | Grote voorraad BPM - VRIJ | Sinds 1988 dé specialist in Amerikaanse pick-ups
| Limited | Night | 3.0L Twin-Turbo I6 | High Output |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!